Наконечник SV2-5 синій вилочний ізольований (100шт)
- В наявності
- Код: 53505e
172,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник SV2-5 синій вилочний ізольований (100шт)
Наконечник SV2-5 призначений для простого і швидкого окінцювання мідних проводів методом опресування для подальшого кріплення кабелю до гвинтовому з'єднанню.
Характеристики:
- Модель: SV2-5Bl
- Колір: Синій
- Номінальний струм, In: 25А
- Експлуатаційна температура: до 105 °З
- Матеріал: Луджена мідь
- Ширина: 8мм
- Отвір під болт: 5мм
- Довжина: 22мм
- Монтаж: 25А
- Тип: Вилочний
- Перетин приєднується дроти: 1.5-2.5мм2
- Ізоляція: Є, ПА 66
- Перетин дроту: 1.5-2.5мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр отвору кріплення | 5 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Болт |
| Тип накінечника | Вилка |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Колір ізоляції | Синій |
| Ширина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Максимальний струм | 25 А |
| Максимальний перетин кабелю | 2.5 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,80 ₴




