Наконечник SV5.5-4 жовтий вилочний ізольований (100шт)
- В наявності
- Код: 53507e
324 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник SV5.5-4 призначений для простого і швидкого окінцювання мідних проводів методом опресування для подальшого кріплення кабелю до гвинтовому з'єднанню.
Характеристики:
- Модель: SV5.5-4Yl
- Колір: Жовтий
- Номінальний струм, In: 45А
- Експлуатаційна температура: до 105 °З
- Матеріал: Луджена мідь
- Ширина: 8мм
- Отвір під болт: 4мм
- Довжина: 25мм
- Монтаж: 45А
- Тип: Вилочний
- Перетин приєднується дроти: 4-6мм2
- Ізоляція: Є, ПА 66
- Перетин дроту: 4-6мм2
Купити наконечник SV5.5-4 жовтий вилочний ізольований (100шт) в Україні і в Києві Ви можете зв'язавшись з нами за телефонами +38-044-221-64-26, +38-066-518-64-44, +38-068-785-91-85, надіславши запит на e-mail: info@provod.kiev.ua або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр отвору кріплення | 4 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Болт |
| Тип накінечника | Вилка |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 8 мм |
| Колір ізоляції | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Максимальний струм | 45 А |
| Максимальний перетин кабелю | 6 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴




