Наконечник DL-120 алюмінієвий неізольований
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 51208e
59,90 ₴
Мінімальне замовлення — 15 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DL-120 алюмінієвий неізольований
Призначений для окінцювання обпресуванням алюмінієвих кабелів і проводів та подальшого підключення їх до мідних шин і клем електротехнічних пристроїв.
Характеристики:
- Модель: DL-120
- Вага: 43.1 гр
- Матеріал: Алюміній
- Ширина: 28мм
- Отвір під болт: 14.5 мм
- Довжина: 110мм
- Діаметр вступного отвори: 15.0 мм
- Діаметр (зовнішній): 20.2 мм
- Перетин приєднується дроти: 120мм2
- Товщина: 4.0 мм
- Довжина вступного отвори: 56.0 мм
- Діаметр зовнішній: 20.2 мм
- Перетин дроту: 120мм2
- Діаметр внутрішній: 15.0 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Діаметр | 20.2 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 120 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Алюміній / Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 15 шт.




