Наконечник DL-150 алюмінієвий неізольований
- В наявності
- Код: 51209e
79,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DL-150 алюмінієвий неізольований
Предназначен для оконцевания опрессовкой алюминиевых кабелей и проводов и последующего подключения их к медным шинам и клеммам электротехнических устройств.
Характеристики:
- Модель: DL-150
- Вес: 50.0гр
- Материал: Алюминий
- Ширина: 30мм
- Отверстие под болт: 14.5мм
- Длина: 120мм
- Диаметр вводного отверстия: 16.7мм
- Диаметр (внешний): 22.0мм
- Сечение присоединяемого провода: 150мм2
- Толщина: 4.2мм
- Длинна вводного отверстия: 56.0мм
- Диаметр внешний: 22.0мм
- Сечение провода: 150мм2
- Диаметр внутренний: 16.7мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 150 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Алюміній / Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,50 ₴




