Наконечник DT(G)-95 мідно-луженый неізольований
- В наявності
- Код: 51407e
193,20 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для окінцювання обпресуванням алюмінієвих кабелів і проводів та подальшого підключення їх до мідних шин і клем електротехнічних пристроїв.
Характеристики:
- Модель: DT(G)-95
- Вага: 72гр
- Матеріал: Луджена мідь
- Ширина: 26мм
- Отвір під болт: 12.5 мм
- Довжина: 85.3 мм
- Діаметр вступного отвори: 13.3 мм
- Діаметр (зовнішній): 18.2 мм
- Перетин приєднується дроти: 95мм2
- Товщина: 4.0 мм
- Довжина вступного отвори: 51.0 мм
- Діаметр зовнішній: 18.2 мм
- Перетин дроту: 95мм2
- Діаметр внутрішній: 13.3 мм
Купити наконечник DT(G)-95 мідно-луженый неізольований в Україні і в Києві Ви можете зв'язавшись з нами за телефонами +38-044-221-64-26, +38-066-518-64-44, +38-068-785-91-85, надіславши запит на e-mail: info@provod.kiev.ua або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 18.2 мм |
| Довжина | 85.3 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 95 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Луженная мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,20 ₴




