Наконечник DT(G)-240 медно-луженый неизолированный
- В наявності
- Код: 51411e
607,20 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DT(G)-240 медно-луженый неизолированный
Призначений для окінцювання обпресуванням алюмінієвих кабелів і проводів та подальшого підключення їх до мідних шин і клем електротехнічних пристроїв.
Характеристики:
- Модель: DT(G)-240
- Вага: 212гр
- Матеріал: Луджена мідь
- Ширина: 39мм
- Отвір під болт: 16.5 мм
- Довжина: 118.0 мм
- Діаметр вступного отвори: 20.5 мм
- Діаметр (зовнішній): 27.0 мм
- Перетин приєднується дроти: 240мм2
- Товщина: 5.5 мм
- Довжина вступного отвори: 61.0 мм
- Діаметр зовнішній: 27.0 мм
- Перетин дроту: 240мм2
- Діаметр внутрішній: 20.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 27 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 39 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 240 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Луженная мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,20 ₴




