
Стельовий світильник LED 36Вт 410х60мм EPSILON-36 6400К Horoz Electric
991 ₴
- В наявності
- Код: 027-004-0036-01-1
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Horoz Electric Epsilon-36 має компактні габарити та стильний дизайн. Найчастіше застосовується для декоративного освітлення. Відмінно підходить як для торгових площ, так і для офісів та житлових кімнат. Світлодіодний світильник відрізняється високою якістю та економічністю. Ця модель світильника для стель відображає сучасні тенденції дизайну освітлювальних приладів.
Характеристики:
Виробник Horoz Electric
Тип лампи: Вбудовані світлодіоди (LED)
Потужність: 36.0 (Вт)
Напруга: 185-265V / 50-60Hz
Світловий потік: 2700.0 (лм)
Час роботи: 30.000 годин
Ступінь захисту ІР: 20
Колірна температура світіння: 6400К
Діаметр: 410.0 (мм)
Ширина: 60.0 (мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Накладної |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴




