
Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
809,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-034-0010-010
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий 049-036-0008-010
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 2 год/сильне світло3 год/ середнє світло35 год/ слабке світло |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Гнучка ніжкаСенсорне керування Димер, працює від павер банка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | 10 W Вт |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 150 мм * 150 мм |
| Світловий потік (лм) | Сильне150 Lm біле або тепле200 Lm біле + теплеСлабое3 Lm біле, або тепле, Lm біле + тепле |
| Термін служби | 15000 вкл./викл. час |
| Кут розсіювання | 120° |
| батарея | 3,7/1200mah літієва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,46 ₴



