Пуфик Флоренція 62х42х40 см у вітальню або передпокій з дерева ручної роботи у стилі бароко.
Пуф в вітальні, передпокій, коридор або вестибюль з дерева ручної роботи з м'якою оббивкою.
Розміри: довжина 62 см; висота 40 см; глибина 42см (реальні розміри можуть відрізнятись +-3см).
Виготовляємо цей виріб на замовлення. Замовник може надати свою тканину.
Пуфик виконаний у класичному стилі з елементами бароко із натурального дерева вільха.
При виготовленні використовуються лише матеріали найвищої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спинки | Ні |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 286,40 ₴





