
Трековий світильник Accente A-10-01 10Вт 4200К білий
389 ₴
- В наявності
- Код: 000056994
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точний та яскравий. Так двома простими прикметниками можна охарактеризувати точковий світильник Accente А-10-01 потужністю 10 Вт.
Його головне призначення та особливість — точно підсвічувати об’єкти. Предмет вітрини, виставковий експонат, здобутий під час незабутньої подорожі трофей, цінний сувенір, рекламний плакат чи важливе оголошення — з усіма цими завданнями чудово впорається Accente.
Корпус
Алюмінієвий корпус стійкий до корозії. Матеріал ефективно відводить тепло та запобігає перегріву світильника.
Надійний механізм кріплення. Легко та швидко зафіксовуйте Accente на шинопроводі та вручну направляйте світло під необхідним кутом.
COB світлодіод
Індекс передачі кольору Ra≥80. Колір об’єктів, що підсвічує світильник, максимально наближений до природнього.
Стабільний світловий потік 1000 Лм. (100 Лм./Вт.) в межах допустимого діапазону напруги.
Кут розсіювання 24°.
IC драйвер
Широкий діапазон напруги 180-250 В забезпечує безперебійну роботу світильника.
Коефіцієнт енергоефективності, (PF) — 0,9. Світильник максимально ефективно споживає електроенергію. Яскраве точкове світло та економія на фінансових витратах — гарантовано.
Захищає від імпульсних перешкод.
Строк служби – 30 000 г.
Гарантія 12 місяців.
Його головне призначення та особливість — точно підсвічувати об’єкти. Предмет вітрини, виставковий експонат, здобутий під час незабутньої подорожі трофей, цінний сувенір, рекламний плакат чи важливе оголошення — з усіма цими завданнями чудово впорається Accente.
Корпус
Алюмінієвий корпус стійкий до корозії. Матеріал ефективно відводить тепло та запобігає перегріву світильника.
Надійний механізм кріплення. Легко та швидко зафіксовуйте Accente на шинопроводі та вручну направляйте світло під необхідним кутом.
COB світлодіод
Індекс передачі кольору Ra≥80. Колір об’єктів, що підсвічує світильник, максимально наближений до природнього.
Стабільний світловий потік 1000 Лм. (100 Лм./Вт.) в межах допустимого діапазону напруги.
Кут розсіювання 24°.
IC драйвер
Широкий діапазон напруги 180-250 В забезпечує безперебійну роботу світильника.
Коефіцієнт енергоефективності, (PF) — 0,9. Світильник максимально ефективно споживає електроенергію. Яскраве точкове світло та економія на фінансових витратах — гарантовано.
Захищає від імпульсних перешкод.
Строк служби – 30 000 г.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 842 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,5 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 24 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напруга живлення | 180-250 В |
| Робоча температура | -25 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 110×60×60 |
| Сила тока | 95 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100008033012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴




