
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 50Вт 6400К (VIS-50-E40/E27)
399 ₴
- В наявності
- Код: 000040896
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампу світлодіодну високопотужну ЕВРОСВЕТ 50Вт 6400К (VIS-50-E40) використовують для освітлення великих площ: складу, цеху, майстерні, торгового залу. Потужний прилад підійде і для зовнішнього освітлення, якщо його встановити в пиловологозахищений корпус.
Клієнти обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 50Вт 6400К (VIS-50-E40) підійде, якщо потрібно освітлити велику територію одним джерелом світла.
Переваги приладу:
• Економічність — термін служби лампи в 2,5 рази більше, ніж у аналогів; ви будете рідше міняти лампочки.
• Нешкідливість — лампа не випромінює ультрафіолет, під яким псуються і вицвітають матеріали; її встановлюють в магазинах і шоурумах.
• Надійність — прилади проходять контроль якості на заводі; виробник дає гарантію 1 рік на всі товари.
Як купити надійні світлодіодні світильники в Києві і Україні
Замовте світлодіодні лампи для дому та вулиці в фірмовому магазині «Евросвет» за ціною від виробника. Знайшли прилад, який вам підходить? Покладіть його в кошик прямо зараз.
Клієнти обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 50Вт 6400К (VIS-50-E40) підійде, якщо потрібно освітлити велику територію одним джерелом світла.
Переваги приладу:
• Економічність — термін служби лампи в 2,5 рази більше, ніж у аналогів; ви будете рідше міняти лампочки.
• Нешкідливість — лампа не випромінює ультрафіолет, під яким псуються і вицвітають матеріали; її встановлюють в магазинах і шоурумах.
• Надійність — прилади проходять контроль якості на заводі; виробник дає гарантію 1 рік на всі товари.
Як купити надійні світлодіодні світильники в Києві і Україні
Замовте світлодіодні лампи для дому та вулиці в фірмовому магазині «Евросвет» за ціною від виробника. Знайшли прилад, який вам підходить? Покладіть його в кошик прямо зараз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 210 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 150-300 В |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 231×137×137 |
| Сила тока | 300 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E27/E40 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005546317 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


