Лупа-лампа 8098 настільна з LED підсвічуванням
Лупа зі світлодіодним LED підсвічуванням призначена для візуального спостереження різних виробів та їх фрагментів як у денному світлі, так і в штучному. За допомогою лупи можна працювати навіть в умовах повного затемнення, тому що підсвічування забезпечить освітлення предметів з усіх боків. Лупа дає оптичну силу у 3 діоптрії, круглої форми. Виконана зі скла, що дозволяє досягати найчіткішого зображення і зводить до мінімуму спотворення зображення. Лупа 8098 має кругове безтіньове підсвічування. Це зручно, т.к. предмет висвітлюється відразу з усіх боків і немає тіней. Підставка дозволить встановити лупу на будь-якій зручній плоскій поверхні, тому використання приладу буде максимально необтяжливим та зручним.
Лупа виготовлена з високоякісних матеріалів.
Матеріал лінзи – скло.
Корпус пластиковий, не скрипить, щільно зібраний.
Харчування - 220V.
Лампа-лупа не мерехтить, що дозволяє не завдавати жодної шкоди користувачеві. Її можна використовувати як просту настільну лампу.
Ця невелика лампа-лупа підходить для шиття, вишивання, в'язання, колекціонування марок, читання, ювелірних прикрас. Найбільший попит лампа-лупа має серед косметологів та інженерів.
Технічні характеристики лупи-лампи 8098:
Матеріал лінзи: скло
Розмір лінзи: 130 мм
Оптична сила: 3 діоптрії
Напруга: 220-240В
Джерело світла: 56 SMD світлодіодів
Стандартне кріплення: настільна підставка
Колір білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр лінзи | 13 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки, Лупа для рукоділля, лупа косметична |
| Форм-фактор | Настільний |
| Кратність збільшення | 3 |
| Напруга | 220 |
| Стан | Нове |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Наявність підсвічування | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 916,58 ₴







