Лупа-лампа 5 діоптрій 130мм з LED підсвіткою (48 теплий + 48 холодний) на струбцині 8060LED-2
- В наявності
- Код: 14-0026
4 207,90 ₴
3 366,32 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Настільна лупа-лампа 8060LED-2 призначена для спостереження різних предметів. Використовується косметологами, інженерами, ювелірами, колекціонерами, а також для вишивання і читання. Оснащена круговим світлодіоднимпідсвічуванням, що складається зі світлодіодів теплого і холодного білого. Оптична сила лінзи 5 діоптрій. Кратність збільшення — 2,25 Х. Лінза виготовлена зі скла. Лупа встановлюється на стіл за допомогою струбцини, якою прикручується до стільниці.
Оснащена димером.
Джерело живлення — побутова мережа 220 В.
Особливості:- Світлодіодне підсвічування
- Тип кріплення: струбцина
- Димер
- Кратність збільшення: 5D
- Матеріал лінзи: скло
- Розмір лінзи: 130 мм
- Кількість світлодіодів: 48 (теплий білий) + 48 (холодний білий)
- Колір: білий
- Живлення: 220 В
Область застосування: косметологія, медицина, ремонт радіоелектронних пристроїв і т. д. Дуже зручно використовувати для читання, шиття, в'язання та вишивання.
Шарнірна арматура кріплення головної частини лампи-лупи до стійки забезпечує обертання лампи в трьох вимірах.
У лампі використовуються високопрозорі скляні лінзи, що мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Більшого поширення набули лампи з лінзами з оптичною силою 5 діоптрій, так як із збільшенням кратності ростуть аберрационные спотворення по краях робочого поля лінзи. Система запуску лампи з електронним баластом (електронна система запуску) збільшує строк служби лампи лупи.
Конструкція лампи-лупи (збільшувальною лінзи з підсвічуванням), що дозволяє виділяти і розглядати предмети через лупу, перебуваючи на своєму робочому місці. Це незамінне при манікюрі, косметологічних процедурах, медичних маніпуляціях і т. д. Лампа з підсвічуванням і лупою легко переміщається в радіусі штатива, завдяки спеціальній конструкції "голова" лампи-лупи (пантограф) не падає. Лупа (збільшувальне скло) виготовлена зі скла, а не пластику, LED підсвічування з 48 світлодіодів забезпечить хорошу освітленість, є вибір температури світла (теплий чи холодний).
Використання лампи з збільшувальним склом збереже зір косметолога, фахівця з манікюру. Лампа-лупа також є незамінним помічником ювелірів, годинникових справ майстрів, експертів-криміналістів та інших спеціалістів, які працюють з дрібними предметами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Діаметр лінзи | 13 см |
| Висота | 1000 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна |
| Форм-фактор | Лампа |
| Колір | Білий |
| Кратність збільшення | 2 |
| Напруга | 220 |
- Ціна: 3 366,32 ₴










