Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-10" 10 W (074-010-0010-020)
- Немає в наявності
- Код: 074-010-0010-020
391,60 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вуличний COMPACT - виробник Horoz Electric. СВІТИЛЬНИК МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК АВАРІЙНИЙ В ДОМАШНІХ УМОВАХ, ЗАРЯДЖАЮЧИ ЙОГО НА ПІДВІКОННИКУ ВІД ДЕННОГО СВІТЛА.. Автономний вуличний світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором. Використовується для зовнішнього освітлення приміщень різноманітного призначення,. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ ORLANDO COMPACT: економічність.автономність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати вуличний світильник на сонячній батареї? Вуличні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 рік.(пасмурно-1день, дощ-2 сьогодні) |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Вбудований сутінковий датчик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | 10 W Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 270мм х 135мм х 405мм х 40мм |
| Світловий потік (лм) | 180 lm |
| Термін служби | 50 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 3×3.2V 3Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,60 ₴










