
Ліхтарик ручний KOLLER
178 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-041-0001-010
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик ручний KOLLER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 6-8 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 1W + 0.5W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 36 мм х 104 мм |
| Світловий потік (лм) | 80lm |
| Термін служби | 30 000 годин час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 8000K – 12 000K |
| батарея | 3.7V 1200Ah літієвий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴




