
Світлодіодний світильник вологозахищений 15W з датчиком руху VESPER-15 IP54
- Немає в наявності
- Код: 071-013-0015-010
946,96 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний світильник вологозахищений 15W з датчиком руху VESPER-15 IP54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | з дансиком руху |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 15 W Вт |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 49 мм |
| Світловий потік (лм) | 1100 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946,96 ₴




