
Світильник світлодіодний консольний ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К SKYHIGH-30-04 2700Лм IP65
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000039351
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 95-265 В |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 352×126×53 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Консольні світильники |
| Штрих-код | 2100002266454 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


