Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 95-265 В |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +50 C |
| Розміри, мм | 333×283×65 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | до 100w |
| Штрих-код | 2100004072428 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





