Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 6 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 180 ° |
| Кількість включень | 15 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Немає |
| Потужність | 9 Вт (3 Вт) Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 122×60×60 |
| Сила тока | 70 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | 36 місяців |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час роботи | 8 г час |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014156415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴





