
Прожектор світлодіодний ЕВРОСВЕТ 250Вт 6400К EV-250-01М 22500Лм, модульний
4 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000055257
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 250 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 355×500×85 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Штрих-код | 2100007030906 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴




