
Світильник світлодіодний консольний ЕВРОСВЕТ 200Вт 6400К ST-200-04 18000Лм IP65
4 749 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000039350
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 185-265 В |
| Потужність | 200 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +60 C |
| Розміри, мм | 950×335×120 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Консольні світильники |
| Штрих-код | 2100002266430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴




