Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Робоча температура | -25 +45 C |
| Розміри, мм | 1260×107×61 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Товщина | 61 мм |
| Цоколь | G13 |
| Штрих-код | 2100002651229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







