
Прожектор світлодіодний ЕВРОСВЕТ 20Вт 6400К EV-20-504 STAND 1600Лм
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000039738
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 130×100×25 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Штрих-код | 2100002650963 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




