
Світильник ЕВРОСВЕТ LED-SH-40 2*1200 IP65 з лампами 18Вт 6400К і запобіжником PULS-10
719 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000053635
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Категорія | Світлодіодні світильники LED |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Потужність | 36 Вт Вт |
| Розміри, мм | 1260×107×61 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Товщина | 61 мм |
| Цоколь | G13 |
| Штрих-код | 2100006960297 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴





