
Світильник світлодіодний лінійний ЕВРОСВЕТ 18Вт 6400К EV-HX-18 1350Лм IP20
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000039828
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 165-265 В |
| Потужність | 18 Вт Вт |
| Робоча температура | -25 +45 C |
| Розміри, мм | 590×75×23 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Лінійні світильники |
| Штрих-код | 2100003041005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





