У чому переваги прожектора EVRO LIGHT EV-500-01
Цей світильник стане в нагоді там, де навіть вночі кипить робота — на будівництві, заводі, в автосервісі. Одного такого прожектора вистачить, щоб у дворі приватного будинку стало видно, як удень. Цей прилад:
•
Допоможе економити на електриці. За потужності світлового потоку 45000 Лм, світильник споживає всього 500 Вт електроенергії — в рази менше, ніж лампи розжарювання або галогенки.
•
Буде служити довго. 30 тисяч годин світіння — в нормальному режимі це приблизно 8 годин на добу. Прожектор прослужить від п'яти років.
•
Не боїться жорстких умов експлуатації. Лампа не зіпсується від нестабільної напруги. Ви навіть не помітите мерехтіння світла при перепадах від 180 до 260 V. Прожектор працює за температури від -40° до +40°. Холод, спека і волога не завдадуть йому шкоди.
•
Безпечний. Прожектор досить потужний, для того, щоб підпалити дерево, але при дотриманні техніки безпеки він не спровокує пожежу. Температура в лампі розподіляється рівномірно, і вона не перегрівається.
Інтернет-магазин «Евросвет» пропонує широкий вибір світлодіодних світильників різної потужності. Тут ви знайдете прилади для внутрішнього і зовнішнього освітлення. Оформивши замовлення на сайті, ви отримаєте товар протягом 1-2 днів.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Сумніваєтеся у виборі? Замовте консультацію, і наші менеджери допоможуть вам підібрати світильники для дому та вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 500 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 820×320×250 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Штрих-код | 2100002198380 |
- Ціна: 12 809 ₴





