Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 18 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +50 C |
| Розміри, мм | 1260×70×61 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Товщина | 61 мм |
| Цоколь | G13 |
| Штрих-код | 2100004123168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴






