Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 100 ° |
| Напруга живлення | 180-265 В |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 775×705×112 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Штрих-код | 2100004105867 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 439 ₴




