
Світильник промисловий ЕВРОСВЕТ 2*1200мм під лампу Т8 LED-SH-45 з пластиною IP65 LENS
459 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040623
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Кут розсіювання | 160 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Робоча температура | -25 +45 C |
| Розміри, мм | 1260×115×90 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Тип лампи | LED |
| Товщина | 90 мм |
| Цоколь | G13 |
| Штрих-код | 2100004490970 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴





