
Світильник світлодіодний накладний ЕВРОСВЕТ 8Вт коло CL-305 6400K IP65
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040671
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний накладний ЕВРОСВЕТ 8Вт коло CL-305 6400K IP65 — універсальний пристрій, що застосовується в різних приміщеннях. Він може використовуватися як в коридорах, так і в ванних кімнатах, промисловості, складах і прибудинкових ділянках. Завдяки своїй універсальності цей світлодіодний світильник знайшов популярність в Україні, також його перевагою є прекрасне співвідношення світлового потоку до споживчої потужності при конкурентоспроможній вартості.
До переваг приладу також можна віднести:
• Клас захисту IP65, який і гарантує універсальність використання в будь-яких умовах вологості і запиленості. Він забезпечується за рахунок якісної збірки і матеріалів.
• Енергоефективність світлодіодів дозволяє встановлювати на одному об'єкті велику кількість таких прожекторів, не побоюючись рахунку за електроенергію.
• Холодний колір 6400К призначений для підвищення пильності і зосередженості.
Залишилися ще питання? Наші менеджери з радістю проконсультують про товари і умови придбання, підберуть необхідне освітлення.
До переваг приладу також можна віднести:
• Клас захисту IP65, який і гарантує універсальність використання в будь-яких умовах вологості і запиленості. Він забезпечується за рахунок якісної збірки і матеріалів.
• Енергоефективність світлодіодів дозволяє встановлювати на одному об'єкті велику кількість таких прожекторів, не побоюючись рахунку за електроенергію.
• Холодний колір 6400К призначений для підвищення пильності і зосередженості.
Залишилися ще питання? Наші менеджери з радістю проконсультують про товари і умови придбання, підберуть необхідне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 8 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 140×140×52 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Штрих-код | 2100004745445 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴








