
Світильник світлодіодний для високих стель Євросвітло 100Вт 6400К EB-100-05 13500Лм IC
8 109 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000057516
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥100 |
| Гарантія, місяців | 60 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Підвісний |
| Напруга живлення | 170-265 В |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 290×290×110 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100009539599 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 109 ₴





