
Прожектор світлодіодний A.GLO GL-11-10 10W 6400K
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000057055
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 72×85×25 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Штрих-код | 2100008120217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



