
Набір із 4+1 світильників точкових врізних EVROLIGHT 9Вт коло PLAIN-9R 4200К
459 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000056813
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Міцність та корозійна стійкість лудженої міді., Зручність та простота процесу опресування із застосуванням спеціального інструменту ТМ АСКО-УКРЕМ: ручних механічних обтискних кліщів HX-50B для перерізів від 6 до 50 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-70-А для перерізів від 4 до 70 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-120-А для перерізів від 10 до 120 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-300, YQК-300S для перерізів від 10 до 300 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-400LD для перерізів від 70 до 500 мм²; ручного гідравлічного пресу 400HP для перерізів від 16 до 400 мм²; акумуляторного гідравлічного пресу 300F для перерізу від 16 до 300 мм²; акумуляторного гідравлічного пресу 400C для перерізу від 16 до 400 мм²., Надійність ґвинтового монтажу через кільцеподібну форму конструктивної реалізації виробів., Якісний електричний контакт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір, мм | 85 |
| Гарантія, місяців | 6 |
| Категорія | Світлодіодні світильники LED |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 9 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 120×120×24 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Точкові світильники |
| Штрих-код | 2100007618029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴




