
Трековий світильник Accente A-20-01 20Вт 4200К білий
519 ₴
- В наявності
- Код: 000056996
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцність та корозійна стійкість лудженої міді., Зручність та простота процесу опресування із застосуванням спеціального інструменту ТМ АСКО-УКРЕМ: ручних механічних обтискних кліщів HX-50B для перерізів від 6 до 50 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-70-А для перерізів від 4 до 70 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-120-А для перерізів від 10 до 120 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-300, YQК-300S для перерізів від 10 до 300 мм²; ручного гідравлічного пресу YQ-400LD для перерізів від 70 до 500 мм²; ручного гідравлічного пресу 400HP для перерізів від 16 до 400 мм²; акумуляторного гідравлічного пресу 300F для перерізу від 16 до 300 мм²; акумуляторного гідравлічного пресу 400C для перерізу від 16 до 400 мм²., Надійність ґвинтового монтажу через кільцеподібну форму конструктивної реалізації виробів., Якісний електричний контакт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,55 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 24 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напруга живлення | 180-250 В |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Робоча температура | -25 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 150×70×70 |
| Сила тока | 150 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100008033128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴




