
Акумулятор Videx літій-іонний 18650 (без захисту) 3400mAh bulk/1шт
450 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перезаряджаючі літій-іонні акумулятори призначені для живлення пристроїв з високим енергоспоживанням (ліхтарі, бездротові електричні інструменти, медичні прилади, як елемент в переносних зарядних пристроях і в акумуляторних батареях ноутбуків, малогабаритні транспортні засоби).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 3400 |
| Артикул | 18650/3400/1B |
| Кількість у коробі | 600 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 50 шт. |
| Максимальний заряд, mA | 3400 |
| Мoдель | 18650 3400mAh |
| Напруга | 3.7 V |
| Розміри | D18mm-H65mm |
| Штрих-код | 2000996003625 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



