
Розетка одинарна кремова VIDEX BINERA
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VF-BNSK1-CR |
| Гарантійний термін | 3 роки мес |
| Заземлення | - |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід (монтажна частина), фосфориста бронза (матеріал контактів) |
| Модифікація | Одинарна |
| Напруга | 250 V |
| Розміри | 86 мм х 86мм |
| Серія | BINERA |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴







