
LED лампа настiльна VIDEX TF05W 7W 3000-5500K
1 727 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TF05W |
| Вага | 690г |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 16шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 53mA А |
| Матеріали | АБС + метал |
| Потужність | 7 W Вт |
| Напруга | AC 100-240 V |
| Пікова сила світла | 95 кд |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 150mm x 150mm x 340mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 300 Lm лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 3000/4100/5500К |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820118295473 |
| Енергоефективність | 42 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴











