
Зарядний пристрій HAVIT HV-H143 2USB з Lightning кабелем
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
Зарядний пристрій HAVIT HV-H143 - це потужна зарядка, що дозволяє зарядити 3 гаджети одночасно з максимальною силою струму в 3А та напругою 5V.
Кабель Lightning вмонтовано в корпус зарядного пристрою + ще 2-а USB-виходи, до яких ви можете підключити будь-які USB-кабелі. Така компоновка зручна для щоденного використання та просто незамінна під час відряджень та подорожей.
Переваги:
- Можливість заряджати 3 пристрої одночасно
- Потужна зарядка з силою струму до 3А
- Компактні розміри та вага
Характеристики:
Тип кабелю: Lightning
Кількість виходів USB: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-H143 |
| Вага | 51г |
| Вхідна напруга | АС100-240V/0,3 А В |
| Вихідна напруга | USB: DC5V/3,1A В |
| Габаритні розміри | 84mm x 52mm x 35mm |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Довжина кабелю | 1.2м |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність | 5W Вт |
| Тип роз'єму | 2xUSB-A Lightning |
| Штрих-код | 6939119018900 |
- Ціна: 177 ₴


