
LED Світильник архітектурний AR092B IP54 VIDEX 2xGU10
720 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10 - високотехнологічне джерело світла. Використовується для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовуються дві лампочки з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W кожна.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 540 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR092B |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 30W Max x2 Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm x 80mm x 305mm |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | GU10 |
| Формфактор | MR16 |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246485968 |
- Ціна: 720 ₴







