
Портативна ретро колонка караоке HAVIT SK823BT 16W RGB Beige
2 521 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-SK823BT |
| Батарея | 3.7V/2400mAh |
| Час відтворення | 6-8ч |
| Час заряджання | 2-3ч |
| Час роботи | 6-8г час |
| Вхідна напруга | DC5V В |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 220mm х 89mm х 178.5mm |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Діаметр динаміка | 66 мм x2 |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Матеріали | ABS + залізна сітка |
| Потужність | 8W x2 Вт |
| Живлення | USB-C |
| Підсвічування | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, BT, TWS, TF, RGB |
| Штрих-код | 6939119080235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 521 ₴










