
Зарядний пристрій HAVIT HV-UCY001 USB 18W Black
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HV-UCY001, black
- +380 (97) 899-20-00
Мережевий зарядний пристрій HAVIT UCY001 18W - це блок живлення преміум класу, що підтримує швидку зарядку стандартів QC3.0 18W. Швидкий зарядний пристрій має роз'єм USB. Дозволяє заряджати сучасні гаджети, які підтримують швидку зарядку. Технологія QC3.0 дасть можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом акумулятора і за більш короткий термін, що в свою чергу подовжує срок служби пристрою.
Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі 55г±5г, цей зарядний пристрій легко носити з собою і не займатиме багато місця. Гарантія - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-UCY001 |
| Вага | 55г |
| Вхідна напруга | AC 100-240V 50/60Hz В |
| Вихідна напруга | USB: DC 5V/3А, 9V/2А, 12V/1.5А (18W) В |
| Габаритні розміри | 45mm x 31mm x 75mm |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Матеріали | ABS |
| Тип роз'єму | USB-A |
| Штрих-код | 6939119079697 |
- Ціна: 198 ₴


