Чому покупці обирають світлодіодні прожектори
Прожектор світлодіодний ЕВРОСВЕТ 30Вт з датчиком руху EV-30-504D 6400К 2100Лм беруть для організації освітлення на вулиці та промислових приміщеннях: там, де незручно вмикати і вимикати світло вручну.
Переваги прожектора:
●
Рівномірне світло — прожектор світить м'яко, рівномірно освітлює навіть великі площі.
●
Чітка передача кольору — світло температурою 6400 К не спотворює кольору.
●
Захист від погодних умов — світильник захищений від пилу і вологи, не боїться опадів.
З підключеним PULS прожектор прослужить довше, оскільки оснащений додатковим захистом від стрибків напруги і коротких замикань. Не використовуйте прожектор без запобіжника і проводьте комутацію в монтажній коробці!
Як обрати якісні світильники з датчиком руху в Україні
В офіційному магазині компанії «Евросвет» ви знайдете потужні світильники для двору і майстерні за ціною виробника.
Потрібна допомога у виборі? Зв'яжіться з менеджером в чаті або по телефону. Ми допоможемо вам купити відповідні освітлювальні прилади швидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 160×170×32 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Штрих-код | 2100005686600 |
- Ціна: 569 ₴










