
Зарядний пристрій HAVIT HV-UC1004 2USB
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HV-UC1004, white
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний, компактний, надійний. Чудова ціна в поєднанні з високою якістю принесе масу задоволення користувачу, який його придбає. Можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом акумулятора і за більш короткий термін, що в свою чергу збільшує термін служби пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-UC1004 |
| Вага | 32г |
| Вхідна напруга | АС100-240V 50-60HZ 0,3A В |
| Вихідна напруга | DC5V/2.1A x 2USB В |
| Габаритні розміри | 76mm x 37mm x 25mm |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS+поликарбонат |
| Тип роз'єму | USB, 2xUSB-A |
| Штрих-код | 6939119034207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴




