Лупа-лампа 5 діоптрій 130мм з люмінесцентною підсвіткою на струбцині косметологічна 8064D-1CP
- Немає в наявності
- Код: 14-0041
3 490,39 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Лампа-лупа збільшувальна настільна, косметологічна, з люмінесцентним кругової (безтіньовий) підсвічуванням, загальна споживана потужність: 22 Вт, на струбцині з пружинами, збільшення 5-ть діоптрій d=130мм.
Модель: 8064D-1СР
Характеристики:
- Розмір лінзи: 130 мм
- Матеріал лінзи: скло
- Оптична сила лінзи: 5 дптр
- Джерело світла: люмінесцентна лампа (лампа T9 22W)
- Тип підсвічування: бестеневая
- Загальна споживана потужність: 22 Вт
- Система запуску: з електронним баластом
- Стандартне кріплення: настільний кронштейн (струбцина)
- Робоча висота: 20-65см
- Живлення: 220-240 В
Область застосування: косметологія, медицина, ремонт радіоелектронних пристроїв, читання, шиття, вишивання, в'язання і т. д.
Шарнірна арматура кріплення головної частини лампи-лупи до стійки забезпечує обертання лампи в трьох вимірах.
У лампі-лупі використовуються высокопрозрачные скляні лінзи, що мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Більшого поширення набули лампи з лінзами з оптичною силою 5 діоптрій, так як із збільшенням кратності ростуть аберрационные спотворення по краях робочого поля лінзи. Система запуску лампи з електронним баластом (електронна система запуску) збільшує строк служби лампи лупи більш ніж в 2 рази і виключає мерехтіння.
Конструкция лампы-лупы (увеличительной линзы с подсветкой) позволяет подсвечивать и рассматривать предметы через лупу, находясь на своем рабочем месте. Это незаменимо при маникюре, косметологических процедурах, медицинских манипуляциях и т. д. Лампа с подсветкой и лупой легко перемещается в радиусе штатива, благодаря специальной конструкции "голова" лампы-лупы (пантограф) не падает. Лупа (увеличительное стекло) изготовлена из стекла, а не пластика, люминисцентная подсветка обеспечит хорошую освещенность, при этом общая потребляемая мощность всего 22 Вт.
Використання лампи з збільшувальним склом збереже зір косметолога, фахівця з манікюру. Лампа-лупа також є незамінним помічником ювелірів, годинникових справ майстрів, експертів-криміналістів та інших спеціалістів, які працюють з дрібними предметами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр лінзи | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки |
| Колір | Білий |
| Вид лампи-лупи | Настільно-підлогова |
- Ціна: 3 490,39 ₴











