Лупа-лампа 5 діоптрій 180мм з люмінесцентною підсвіткою косметологічна 8062D3-4C
- Немає в наявності
- Код: 14-0038
4 829,26 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Діаметр лінзи | 18 см |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки |
| Колір | Білий |
| Вид лампи-лупи | Настільно-підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 829,26 ₴












