


Лупа-лампа 3+12 діоптрій 90мм з люмінісцентною підсвіткою T4 12W настільна 8092 Zhongdi
- Немає в наявності
- Код: 14-0003
1 721,41 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа-лупа з люмінесцентним підсвічуванням, 3+12 діоптрій, d=90мм
Матеріал лінзи: скло
Діаметр лінзи: 90 мм
Збільшення: 3 діоптрії (основна лінза) + 12 діоптрій (міні-лінза)
Підсвічування: Люмінесцентна (лампа T4 12W)
Термін служби підсвічування: 20000 годин
Тип кріплення: настільний
Особливості: захисна кришка, що запобігає забрудненню лінзи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр лінзи | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки, Лупа для рукоділля |
| Форм-фактор | Настільний |
| Колір | Білий |
| Напруга | 220 |
| Стан | Нове |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Наявність підсвічування | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 3 |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721,41 ₴




