Лупа-лампа 3 діоптрії 190х157мм з LED підсвіткою косметологічна Bourya 8069
- Немає в наявності
- Код: 14-0020
5 068,60 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа-лупа з LED підсвічуванням, 3 діоптрії, 190х157мм
Матеріал лінзи: скло
Діаметр лінзи: 190х157 мм
Збільшення: 3 діоптрії
Підсвічування: LED (56 SMD світлодіодів)
Термін служби підсвічування: 50000 годин
Тип кріплення: струбцина (є в комплекті)
Особливості: захисна кришка, що запобігає забруднення лінзи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр лінзи | 19 см |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки |
| Колір | Білий |
| Напруга | 220 |
| Кратність збільшення | 3 |
| Форм-фактор | Лампа |
| Вид лампи-лупи | Настільно-підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 068,60 ₴









