
Лупа-лампа 3 діоптрії 90мм з люмінесцентною підсвіткою настільна ZD-123
- Немає в наявності
- Код: 14-0010BK
1 248,81 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Лампа-лупа (лампа з лупою) для рукоділля, читання та косметології, з круговою підсвічуванням, 3 діоптрії збільшення d=90мм (додаткова лупа 8 діоптрій збільшення, d=20мм), 220В, лампа: 11Вт.
ZD-123 ЧОРНА
Можно использовать как настольную лампу.
Подсветка: люминисцентная лампа
Мощность подсветки: 11W
Питание: 210-220V
Запуск лампы: с электронным балластом (запускается практически мгновенно)
Рабочая высота: около 30-35см
Гибкий держатель позволяет установить лампу-лупу в любое необходимое положение и высоту.
Эта лампа лупа идеально подходит для шитья, вышивания, вязания, работы с электроникой, в химической промышленности, печатной промышленности, коллекционирования марок, чтения, создания ювелирных украшений и т.п.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 500 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр лінзи | 9 см |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3 |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для рукоділля |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Нове |
| Наявність підсвічування | True |
| Кратність збільшення | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга | 220 |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Форм-фактор | Настільний |
- Ціна: 1 248,81 ₴




