

Лупа-лампа 5 діоптрій 130мм з LED підсвіткою на струбцині з ручкою косметологічна Bourya 8060
- Немає в наявності
- Код: 14-0027
4 207,90 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Лампа-лупа збільшувальна настільна косметологічна зі світлодіодним LED підсвічуванням (56 світлодіодів), з кріпленням струбцина, кругле, збільшення 5-ть діоптрій, d=130мм з ручкою.
Модель: Bourya 8060
Характеристики:
- Розмір лінзи: 130мм
- Матеріал лінзи: скло
- Оптична сила лінзи: 5 діоптрій
- Джерело світла: 56 світлодіодів
- Стандартне кріплення: настільний кронштейн (струбцина)
- Живлення: 220-240В
Область застосування: косметологія, медицина, ремонт радіоелектронних пристроїв і т. д. Дуже зручно використовувати для читання, шиття, в'язання та вишивання.
Шарнірна арматура кріплення головної частини лампи-лупи до стійки забезпечує обертання лампи в трьох вимірах.
У лампі використовуються высокопрозрачные скляні лінзи, що мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Більшого поширення набули лампи з лінзами з оптичною силою 5 діоптрій, так як із збільшенням кратності ростуть аберрационные спотворення по краях робочого поля лінзи. Система запуску лампи з електронним баластом (електронна система запуску) збільшує строк служби лампи лупи.
Конструкція лампи-лупи (збільшувальною лінзи з підсвічуванням), що дозволяє виділяти і розглядати предмети через лупу, перебуваючи на своєму робочому місці. Це незамінне при манікюрі, косметологічних процедурах, медичних маніпуляціях і т. д. Лампа з підсвічуванням і лупою легко переміщається в радіусі штатива, завдяки спеціальній конструкції "голова" лампи-лупи (пантограф) не падає. Лупа (збільшувальне скло) виготовлена зі скла, а не пластику, LED підсвічування з 56 світлодіодів забезпечить хорошу освітленість.
Використання лампи з збільшувальним склом збереже зір косметолога, фахівця з манікюру. Лампа-лупа також є незамінним помічником ювелірів, годинникових справ майстрів, експертів-криміналістів та інших спеціалістів, які працюють з дрібними предметами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр лінзи | 13 см |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид лампи-лупи | Настільно-підлогова |
| Кратність збільшення | 5 |
| Напруга | 220 |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна |
| Форм-фактор | Лампа |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 207,90 ₴




