Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 4Вт 4200К G-4-4200-GU5.3 відмінний вибір для освітлення багатолюдних місць (виробничі зони, офіси, школи). Її застосовують також в лікарнях, ювелірних, стоматологічних кабінетах та інших місцях, де проводиться робота з дрібними деталями, паперами, складними інструментами.
Переваги лампи:
• Денне світло (4200K). Навантаження на зір зводиться до мінімуму.
• Потужність 4 Вт. Лампочка видає яскраве, рівномірне світіння.
• Розсіювання на 120°. Світловий потік досягає всіх куточків в приміщенні.
• Термін служби 8-10 років. За весь період експлуатації ніякого обслуговування або ремонту проводити не потрібно.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення піл час транспортування.
Як замовити?
Купити світлодіодну лампу денного світла можна в інтернет-магазині «Евросвет». Якщо виникли складнощі з вибором, скористайтеся консультацією по телефону або онлайн.
Переваги лампи:
• Денне світло (4200K). Навантаження на зір зводиться до мінімуму.
• Потужність 4 Вт. Лампочка видає яскраве, рівномірне світіння.
• Розсіювання на 120°. Світловий потік досягає всіх куточків в приміщенні.
• Термін служби 8-10 років. За весь період експлуатації ніякого обслуговування або ремонту проводити не потрібно.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення піл час транспортування.
Як замовити?
Купити світлодіодну лампу денного світла можна в інтернет-магазині «Евросвет». Якщо виникли складнощі з вибором, скористайтеся консультацією по телефону або онлайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 4 Вт |
| Цоколь | GU5.3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 100 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 55×50×50 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Точка |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002231575 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴




